Zamanı Rahatlamak İçin Kullanın

Güzel ve hoşlanacağınız bir spa deneyimi için, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hiçbir şey getirmenize gerek yok!. Biz her şeyi sizin için düşündük.Bütün SPA alanı;kişisel kullanımınız için size özel hazırlanmış ve Spa çantanızda yer almaktadır.( 1 adet Büyük havlu,1 adet küçük havlu,1 adet peştemal ve 1 kişilik banyo buklet malzemeleri ve tek kullanımlık kaymaz terlik.)

Dress Code and Etiquette
  • Please put your phone on silent or lower the ringtone volume for you and our other guests to enjoy the Spa experience more. The Spa is not responsible for the loss or damage to any personal belongings. In this sence, we recommend that you to keep your belongings that you brought to Spa in the lockers or consign them to our receptionists to prevent any unfortunate event that you may live.
  • We kindly request that you to not use tobacco products like cigarettes, electronic cigarettes and cigar inside the Spa area.
  • Our professional therapists respects your privacy. Disposable underwear and towels are supplied in your Spa bag. You may prefer to wear your own underwear or swimwear if you wish.
Yaş Sınırımız

Spa hizmetleri yetişkin odaklı olduğundan bakımlarımızdan faydalanabilmek için minumum yaş sınırı 16dır. 18 yaşından küçük misafirlerimiz imzalı bir feragatname ve / veya bir ebeveyn ya da yetişkin bir refakatçi eşliğinde hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Randevular

Spa alanımıza geldiğinizde resepsiyon sorumlumuz size kısa bir bilgi verecektir. Üzerinizi değiştirmek ve Spa imkanlarının keyfini çıkartmak için lütfen randevu saatinizden 15- 20 dakika önce geliniz. Hizmetlerimizi eksiksiz sunabilmek için randevularınıza zamanında gelmenizden memnuniyet duyarız.

Geç Gelenler

Geç kalmanız durumunda tam tedavinizi yerine getirmeye çalışacağız. Ancak, bir sonraki rezervasyon söz konusu ise tedavinin kısaltılması gerekebileceğini lütfen unutmayınız.

İptal Politikasi

İptal ve tarih değişikliği talebinizi, randevu saatinizden en az 6 saat önceden bildirmenizi rica ederiz. Geç iptal yada gelinmeyen randevular için ücretin % 50'si alınacaktır.

Güzel ve hoşlanacağınız bir spa deneyimi için, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Randevu almak için lütfen Spayı arayın veya ziyaret edin. Spa önceliklerinizi konuşabilmemiz için size rehberlik eder ve sizi menümüz aracılığıyla yönlendirebilir ve deneyimlerimizi önerebiliriz.

İletişim