Zamanı Rahatlamak için Kullanın

Güzel ve hoşlanacağınız bir spa deneyimi için, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hiçbir şey getirmenize gerek yok!. Biz her şeyi sizin için düşündük.Bütün SPA alanı;kişisel kullanımınız için size özel hazırlanmış ve Spa çantanızda yer almaktadır.( 1 adet Büyük havlu,1 adet küçük havlu,1 adet peştemal ve 1 kişilik banyo buklet malzemeleri ve tek kullanımlık kaymaz terlik.)

Spa Giyim ve Davranış Kuralları
  • Siz ve diğer misafirlerimiz Spa deneyiminden daha fazla keyif alması için cep telefonunuzu sessize alınız veya düşük ses tonu kullanınız. Kişisel eşyalarınız kaybolma ya da zarar görmesinden Spa sorumlu değildir. Bu anlamda yaşayabileceğiniz herhangi bir olumsuzluğu önlemek için Spaya getirdiğiniz eşyalarınızı kilitli dolaplarda tutmanız veya resepsiyon sorumlusu çalışanlarımıza vermenizi tavsiye ederiz.
  • Spa alanı içerisinde sigara-elektronik sigara ve puro gibi tütün mamullerinin kullanılmamasını önemle rica ederiz.
  • Profesyonel terapistlerimiz mahremiyetinize saygı göstermekte, Spa çantanızda bulunan tek kullanımlık iç çamaşır ve havlu sağlanmaktadır. Dilerseniz kendi iç çamaşırınız yada mayonuzu giymeyi de tercih edebilirsiniz.
Yaş Sınırımız

Spa hizmetleri yetişkin odaklı olduğundan bakımlarımızdan faydalanabilmek için minumum yaş sınırı 16dır. 18 yaşından küçük misafirlerimiz imzalı bir feragatname ve / veya bir ebeveyn ya da yetişkin bir refakatçi eşliğinde hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Randevular

Spa alanımıza geldiğinizde resepsiyon sorumlumuz size kısa bir bilgi verecektir. Üzerinizi değiştirmek ve Spa imkanlarının keyfini çıkartmak için lütfen randevu saatinizden 15- 20 dakika önce geliniz. Hizmetlerimizi eksiksiz sunabilmek için randevularınıza zamanında gelmenizden memnuniyet duyarız.

Geç Gelenler

Geç kalmanız durumunda tam tedavinizi yerine getirmeye çalışacağız. Ancak, bir sonraki rezervasyon söz konusu ise tedavinin kısaltılması gerekebileceğini lütfen unutmayınız.

İptal Politikasi

İptal ve tarih değişikliği talebinizi, randevu saatinizden en az 6 saat önceden bildirmenizi rica ederiz. Geç iptal yada gelinmeyen randevular için ücretin % 50'si alınacaktır.

Güzel ve hoşlanacağınız bir spa deneyimi için, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Randevu almak için lütfen Spayı arayın veya ziyaret edin. Spa önceliklerinizi konuşabilmemiz için size rehberlik eder ve sizi menümüz aracılığıyla yönlendirebilir ve deneyimlerimizi önerebiliriz.

İletişim